Mimořádný provoz Kina Luník

V důsledku nových opatření Úřadu vlády ČR došlo v našem programu k řadě změn. 

Známe vítěze krajského kola Českého videosalonu

Na filmové soutěži, která se konala v sobotu 13. dubna v kině Luník v Červeném Kostelci, zvítězil se svým hraným komediálním snímkem Náhoda Martin Bohadlo. Z rukou náměstkyně Královéhradeckého kraje Martiny Berdychové obdržel cenu hejtmana za významné audiovizuální dílo. Cenu za kameru předal starosta města Rostislav Petrák Filipovi Malému za videoklip Day dreams.  Cenu diváků získal snímek Jak se staví totem od Jaromíra Schejbala.

 

ČESKÝ VIDEOSALON zná kompletní program

Krajská filmová soutěž pro Královehradecký kraj s názvem Český videosalon zná podrobný program.

Český videosalon slaví úctyhodných 66 let

V sobotu 13. dubna 2019 se v kině Luník v Červeném Kostelci uskuteční Krajská filmové soutěže Český videosalon. Letošní již 66. ročník této přehlídky opět představí tvorbu neprofesionálních filmařů. Návštěvníci se ale také mohou těšit na předpremiéru nového českého filmu Voda čo ma drží nad vodou.

 

Královéhradecký kraj zná postupující filmy na celostátní kolo Českého videosalonu

Během slunného jarního dne odborná porota v kině Luník v Červeném Kostelci rozhodovala o nejlepších filmech v žánrových kategoriích soutěže, na kterou se přihlásilo celkem 25 snímků z celého kraje.

 

Videosalon zná přesný program

V minulém týdnu proběhla uzávěrka přihlášek a sestavili jsme pro Vás podrobný program celého Videosalónu. Přehled jednotlivých filmů naleznete v tomto katalogu nebo níže ve fotogalerii.

 

Festival Dny evropského filmu v Červeném Kostelci

Zajímavostí je i to, že se festival koná pouze v Praze a v dalších šesti mimopražských městech. Jedním z nich je právě Červený Kostelec, kde pro letošní rok uvedeme dva filmy. 
Věříme, že si evropská kinematografie nalezne své diváky i v Červeném Kostelci a festival budeme do dalších let v našem městě rozšiřovat. 
Vstupenky v ceně 80 Kč v předprodeji v IC Červený Kostelec, na pokladně kina nebo na www.kinolunik.cz.

Kino Luník vstoupilo do nového roku opět s řadou novinek a novými partnery

Nově můžete na pokladně kina Luník, která je pro Vás otevřena vždy hodinu před každým představením, zakoupit vstupenky také bezkontaktní platební kartou. Platební terminál přijímá všechny obvyklé platební karty.

Pokladní systém

Od 1.1.2017 má kino Luník nový pokladní systém. Pro rychlejší prodej vstupenek a pro orientaci prodaných a volných míst je u pokladny umístěn monitor s náhledem sálu. Zakoupenou vstupenku předloží divák ke kontrole uvaděči, která mu bude naskenována.

Český videosalon 2017 v Červeném Kostelci

Český videosalon je krajská soutěž neprofesionální filmové tvorby pro kraj Královéhradecký, je postupovou soutěží na celostátní filmovou soutěž. Přehlídka, která se prvně bude konat 8. 4. v červenokosteleckém kině LUNÍK je počtem snímků i počtem autorů největší z osmi pořádaných postupových kol v jiných krajích.

Kino Luník má za sebou rekordní rok

Jak je již z nadpisu patrné, tak 3D kino Luník má za sebou skvělý rok 2016. V tomto roce do kina zavítalo o 3 000 diváků více, než v předcházejících letech.

Najděte svoji akci