Kino Luník vstoupilo do nového roku opět s řadou novinek a novými partnery

Začátkem loňského roku jsme pro Vás zprovoznili nové webové stránky kina Luník, které umožňují pohodlnou online rezervaci a nákup vstupenek na jednotlivé představení. Online nákup je možný např. i pro benefitní karty značky Edenred, které mají k dispozici např. zaměstnanci společnosti Saar Gummi Czech.

Nově můžete na pokladně kina Luník, která je pro Vás otevřena vždy hodinu před každým představením, zakoupit vstupenky také bezkontaktní platební kartou. Platební terminál přijímá všechny obvyklé platební karty.

Od ledna letošního roku Vás navíc v předsálí kina přivítá velký LED monitor, na kterém vysíláme pozvánky na další filmy či jiné kulturní akce v Červeném Kostelci. Pro Vaše pohodlí chystáme v brzké době zprovoznit také malou, ale praktickou šatnu.

Postupně se snažíme přibližovat standardu služeb, ke kterému nám pomáhá nejen stále rostoucí počet návštěvníků kina Luník, ale také dva noví partneři, kterými jsou Transport & Spedition Volhejn s.r.o. a Tesmen s.r.o. Partnerům i Vám návštěvníkům kina Luník moc děkujeme.

Najděte svoji akci